Osoba sprzątająca Jelenia Góra
Paulina
Jelenia Góra, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku : osoba sprzątająca Miejsce pracy : Jelenia Góra Godziny pracy : 6 : 00-14 : 00 Oferujemy : -przyuczenie do wykonywanych zadań, -stabilną pracę, -terminowe wynagrodzenie.

Zadania : - utrzymanie w czystości w pomieszczeniach biurowych : *zamiatanie, odkurzanie, mycie podłóg, *opróżnianie koszy na śmieci, *przecieranie na wilgotno blatów, stołów Wymagania : -zaangażowanie w pracę, -solidne wykonywanie zadań, -mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Osoby zainteresowane proszone są o : -kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 : 00 do 15 : 00 pod nr tel.

510 015 576 lub 510 013 508 . Po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu : 71 711 01 44