STARSZY SPECJALISTA W DZIALE IT
Dział Kadr
Łomża, Podlaskie
3 d. temu
source : Lento.pl

STARSZY SPECJALISTA W DZIALE IT Twoje zadania : - administrowanie sieci wewnętrznej - nadzór i kontrola nad poprawnym działaniem systemów informatycznych - dbanie o bezpieczeństwo sieci - wspieranie spotkań oraz wydarzeń biznesowych od strony IT W realizacji zadań pomocne będą : - doświadczenie na podobnym stanowisku min.

3 lata - bardzo dobra znajomość obsługi sprzętu komputerowego - chęć rozwoju swoich kompetencji w zakresie IT - wielozadaniowości i dobre zarządzanie czasem pracy - komunikatywność oraz umiejętności pracy w zespole - pozytywne nastawienie do świata i ludzi W zamian gwarantujemy : - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - możliwość rozwoju osobistego w zależności od aspiracji - system motywacyjny i premiowy wpisany w politykę firmy - pakiet benefitów poza płacowych - dobrą atmosferę w przyjaznym zespole Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji przez portal Lento.

pl Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w Twojej aplikacji jest pracodawca. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe po otrzymaniu Twojej aplikacji.

Jeżeli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji na to ogłoszenie.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku