Mechanic
ArbeitAusland s.r.o.
AUSTRIA: MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH: 2150€ NETTO, Austria
2 d. temu
source : Europa.jobs

UMOWA ZAGRANICZNA !!! ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO (A2, B1) !!! WłASNY SAMOCHÓD !!! MIEJSCE PRACY : Linz (200 km od Wiednia) NA MIESIĄC : netto 2150 € za 168 godz.

stawka+diety) NA MIESIĄC : netto 2450 € za 168 godz. (stawka+diety+13i14 pensja) STAWKA : brutto 13.41 € za godz. DIETY : netto 26.

40 € za dzien 13 i 14 PENSJA : 3500 € netto za rok ZAKWATEROWANIE : dodatek 15 € za dzien Informacje o pracy : - naprawy i konserwacji silników i skrzyni biegów - demontaż i montaż maszyn, diagnostyka - zgodność z normami jakości i bezpieczeństwa Na email wysłać : - FOTO - ŻYCIORYS w języku NIEMIECKIM - DYPLOM (jeśli macie) - CERTYFIKATY, REFERENCJE (jeśli macie) Miroslav Svantner doradztwo personalne AUSTRIA - NIEMCY - SZWAJCARIA (numer telefonu dostępny po zalogowaniu się)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku