Koordynator ds. projektów naukowych
Profesja
Poznań, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Biuro rekrutacyjne PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).

Dla naszego Klienta Instytutu prowadzącego działalność naukowo- badawczą i wdrożeniową z zakresu rozwoju i modernizacji ochrony roślin, poszukujemy pracownika na stanowisko : Koordynator ds.

projektów naukowych Miejsce pracy : Poznań Zadania na stanowisku : - pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania, - przygotowywanie wniosków projektowych, kalkulacja kosztów, -

zarządzanie projektami krajowymi i zagranicznymi, - raportowanie. Od kandydatów oczekujemy : - min. 1 rocznego doświadczenia w realizacji projektów naukowo-

badawczych, - bardzo dobrej znajomości j. angielskiego min B2, - komunikatywności, inicjatywy w działaniu, - umiejętności pracy w zespole.

W zamian oferujemy : - pracę na podstawie umowy o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie podstawa i procent o pozyskanego projektu, -

elastyczne godziny pracy 6 : 30-16 : 30, - możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego wraz z aktualną klauzulą RODO poprzez link aplikacyjny lub na adres Prosimy o zamieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922) . Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA sp.

z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp.

z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych .

Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej grupaprofesja.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku