MONTER WENTYLACJI/KLIMATYZACJI (NIEMCY)
Agencja Pracy Select
Bełchatów
2 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

MONTER WENTYLACJI / KLIMATYZACJI (NIEMCY) Bełchatów

Opis stanowiska

Zadaniem osoby na w / w stanowisku będzie montaż wentylacji i klimatyzacji w budynkach.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom :

  • Własny samochód + prawo jazdy - mile widziane.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Silna motywacja do pracy.
  • Oferujemy

    Osobie zatrudnionej oferujemy :

  • Stabilne miejsce pracy z dobrymi możliwościami rozwoju.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wynagrodzenie 10,13€ - 10,50€ brutto / h + dieta od 50€ do 65€ za dzień pracy w zależności od znajomości języka oraz posiadanego doświadczenia.
  • Zgłoś tę pracę