ŚLUSARZ 13€/godz.+dieta 7€ netto/godz. NIEMCY. - Frankfurt/M ,Kolonia, Mainz, Mannheim , Stuttgart., Niemcy
Rekrutacja-Kozow
Kraków, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

WYMAGANIA REKRUTACYJNE : doswiadczenie i umiejetności w Pracach Slusarskich + czytanie rysunków technicznych, znajomosc jez.

niemieckiego komunikatywnie auto do wyjazdu nie jest wymagane!! zawod branzowy nie jest wymagany!!. Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

Oferujemy : PRACA - ŚLUSARZE- NIEMCY. Miejsce Pracy : FRANKFURT / M. Niemiecki Pracodawca poszukuje SLUSARZY MASZYNOWYCH do Pracy w Niemczech.

Zatrudnienie 21.10.2019 , 28.10.2019 i w kolejnych tygodniach. PRACODAWCA : Niemiecka Agencja Pracy . Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Prace.

STANOWISKO PRACY : WARSZTATY SLUSARSKIE, HALE PRODUKCYJNE. OFERTA Pracy dla Samodzielnych Slusarzy i Teamow Dwuosobowych.

STAWKA : 13,00 EUR brutto / godz. + dieta 7,00 EUR netto / godz. Zakwaterowanie organizuje Pracodawca. Pracownik opłaca Kwaterę.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku