Technik Pomiarowy - Laborant
Arche Consulting
Zielona Góra, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm.

Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : Technik Pomiarowy - LaborantMiejsce pracy : Zielona GóraObowiązki : - obsługa aparatury służącej do poborów próbek, sond itp.

oraz aparatury pomiarowej w trakcie testów urządzeń m.in. analizatorów gazu i spalin,- pobór próbek : gazu z urządzenia, paliwa, popiołu itd,- dokonywanie analiz popiołu oraz zawartości LZO w gazie,- analiza paliwa, frakcji stałej - np.

zawartość kaloryczna, wilgoci itp.,- opieka nad aparaturą pomiarową, laboratoryjną,- analizowanie, zestawianie prowadzonych badań pomiarów, także z wykonywanymi rzadziej zewnętrznymi specjalistycznymi badaniami,- opracowywanie metod pomiarowych / analitycznych na podstawie norm.

Wymagania : - wykształcenie min. średnie kierunkowe (chemiczne, analityczne itp.),- umiejętność analizowania, tworzenia raportów i zestawień,- znajomość podstawowych technik laboratoryjnych,- znajomość języka angielskiego na poziomie min.

B1,- co najmniej 3 lata doświadczenia na takim lub podobnym stanowisku,- znajomość pakietu MS Office,- umiejętność pracy w zespole, - otwartość na wyzwania.

Nasz Klient oferuje : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,- ciekawą i pełną wyzwań pracę,- przyjazną atmosferę,- pracę w niewielkim zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez link : https : / / www.arche-consulting.pl / oferty-pracy / aplikacja / 11471W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp.

z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub / i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub / i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych w zakresie : imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu;
 • w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp. z o.

  o. Sp. K. z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6 / 8. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, PaniPana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani / Pana osoby.

  Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

  Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Przysługuje Pani / Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email : Wpis KRAZ : 8162.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku