Senior Contracts Specialist
fluor-corporation
Gliwice, Śląskie, Poland
4 d. temu

Job Description

Korporacja Fluor jesteśmy globalnym liderem, który projektuje, buduje, zarządza i utrzymuje największe inwestycje na całym świecie dla Klientów we wszystkich sektorach przemysłu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.fluor.com bądź śledzenia naszej działalności na Facebook, Twitter, LinkedIn albo YouTube.

W związku z rozpoczęciem nowego projektu dotyczącego inwestycji petrochemicznej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku :

Specjalista ds. Umów

Miejsce pracy : Gliwice, Śląsk (biuro) + praca zdalna

Specjalista ds. Umów odpowiada za proces zawierania i realizacji umów z podwykonawcami od tworzenia zapytania ofertowego, przez podpisanie umowy, po jej realizację na budowie.

Piewsza faza zadań (na etapie Projektowania) jest standardowo realizowana przez Specjalistę w naszym biurze w Gliwicach, i w sposób zdalny (ze względu na aktualną sytuację epidemilogiczną wdrożyliśmy hybrydowy model pracy).

Przy drugiej fazie (Construction) możliwe jest oddelegowanie na budowę w obęrbie Polski.

Podstawowy zakres obowiązków :

Faza przed podpisaniem umów z podwykonawcami (biuro + praca zdalna) :

  • Uczestnictwo w prekwalifikacji potencjalnych oferentów,
  • Przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych (koordynacja powstawania kompletnego zapytania ofertowego),
  • Prowadzenie spotkań z oferentami (wyjaśnianie zapytań ofertowych, ofert),
  • Analiza otrzymanych ofert w zakresie handlowym oraz koordynacja ich technicznej analizy,
  • Współpraca międzybranżowa (w tym z działem technicznym, prawnym, realizacji budowy, finansowym, kontroli kosztów, kierownictwem projektu),
  • Prowadzenie negocjacji z oferentami,
  • Tworzenie raportów z analizy ofert oraz finalnych rekomendacji,
  • Przygotowywanie umów i zapewnienie ich zgodności z korporacyjnymi wymogami.
  • Faza po podpisaniu umowy z podwykonawcą (on Site) :

  • Nadzór nad realizacją umów przez podwykonawców na budowie,
  • Prowadzenie spotkań z podwykonawcami i przygotowywanie notatek,
  • Przeciwdziałanie roszczeniom podwykonawców,
  • Prowadzenie korespondencji z podwykonawcami,
  • Zarządzanie zmianami do umów z podwykonawcami,
  • Weryfikacja i zatwierdzanie faktur podwykonawców we współpracy z działem księgowości
  • Końcowe rozliczanie umów
  • To be Considered Candidates :

    Must be authorized to work in the country where the position is located and be able to interview on site., Must be authorized to work in the country where the position is located.

    Basic Job Requirements

    Wymagania :

  • Min. 5 letnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku.
  • Płynna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie).
  • Wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub prawnicze
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Rozwinięte zdolności analityczne
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne
  • Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów i pracy w zespole
  • Zdolność wykonywania zadań pod presją czasu
  • Mile widziane :

  • Dyspozycyjność związana z możliwością oddelegowania na budowę w kraju lub za granicą.
  • Oferujemy :

  • Stanowcze podejście do kwestii bezpieczeństwa. Aktualnie wszystkie etapy rekrutacji prowadzimy on-line, a do momentu ustabilizowania się sytuacji epidemiologicznej pracujemy zdalnie.
  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i 75 letniej tradycji.
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach przy realizacji skomplikowanych projektów.
  • Stałe wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi projektowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji.
  • Wielowymiarowe wsparcie w pierwszych miesiącach współpracy, m.in. poprzez pomoc opiekuna, pakiet szkoleń on-line oraz dostęp do platform e-learningowych.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (m. in. : Karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, dofinansowanie wypoczynku, Pracowniczy Program Emerytalny, elastyczne godziny pracy, wyjścia integracyjne, liczne programy rozwojowe językowe, techniczne, liderskie).
  • Degree Required