Magazynier z UDT - nawet 4100 zł/ m-c i gwarancja zwiększenia korzyści!
KS Service
Błonie, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownik Magazynu do oddziału mieszczącego się w Błoniach k. Warszawy.

Korzyści z zatrudnienia :

  • umowa o pracę
  • podstawa wynagrodzenia na trzymiesięcznym okresie próbnym wynosząca
  • 3600 zł brutto

  • premie sięgające 500 zł brutto miesięcznie
  • dodatki za pracę na nocnej zmianie
  • możliwość zwiększenia wypłaty dzięki nadgodzinom
  • szansa na zdobycie cennego doświadczenia
  • Oczekujesz więcej? Nie ma sprawy! Dla naszych pracowników :

    bony i paczki świąteczne

    do wczasów

  • atrakcyjne benefity (Multisport, grupowe ubezpieczenie, darmową opiekę medyczną)
  • dodatki 1000 zł za polecenie pracowników
  • Jeśli :

    posiadasz uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego i chęć pracy zmianowej zgłoś się do nas!

    Zadania na stanowisku dotyczą :

    załadunku samochodów, rozładunku towarów i rozmieszczania ich na magazynie przy pomocy wózka widłowego.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych