Zatrudnimy na stanowisko kierowca autobusu
DKBUS
Kobierzyce, Dolnośląskie
‎10 godz. temu
source : Lento.pl
  • Opis stanowiska :
  • Obsługa komunikacji lokalnej, dalekobieżnej oraz turystyki,
  • Zadania :
  • Profesjonalna i rzetelna obsługa pasażerów,
  • Wymagania :
  • Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu kierowcy kat. D
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej, orzeczenie psychologiczne,
  • zaświadczenie lekarskie,
  • Zaświadczenie o niekaralności,
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Punktualność, dyspozycyjność,
  • Oferujemy :
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w zakresie obsługi przewozów pasażerskich, przewozów pracowniczych, obsługi wynajmów turystycznych krajowych i zagranicznych oraz obsługi imprez okolicznościowych,przewozy szkolne.
  • Kadry - dane kontaktowe od poniedziałku do piątku : godz. 7 : 00 - 15 : 00 Tel : 577910761

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych