Blacharz izolacji przemysłowych (warsztat)
rk Bau GmbH
Płock, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Blacharz izolacji przemysłowych (warsztat) Szanowni kandydaci, nasza niemiecka firma od lat wykonuje montaż izolacji przemysłowych.

Zajmujemy się obmiarem, pracujemy na warsztacie, a także świadczmy usługi montażowe dla zakładów takich jak : rafinerie, elektrownie, spalarnie śmieci.

Nasza firma zatrudnia wielu wykwalifikowanych pracowników znających specyfikę branży. W związku z ogromnym rozwojem, wzrasta zapotrzebowanie na nowych fachowców w naszej firmie.

Jeżeli chcecie Państwo stać się częścią naszej niemieckiej firmy, oraz interesuje Państwa stała praca na warunkach niemieckich z pełnym ubezpieczaniem zdrowotnym oraz emerytalnym to zapraszamy do procesu rekrutacji.

Zakres wykonywania obowiązków : Przygotowania elementów konstrukcyjnych oraz płaszczy ochronnych izolacji przemysłowych Wykonywanie konstrukcji wsporczych i nośnych izolacji przemysłowych Wykonywanie płaszczy ochronnych na izolacje przemysłowe, takie jak : rurociąg prosty, kolano gięte, etaż, sztuc, redukcja, dennica itd.

Wykonywanie prac związanych z rekonstrukcja i naprawa elementów konstrukcyjnych i płaszczy ochronnych izolacji przemysłowych.

Wymagania : Wymagane jest doświadczenie zawodowe jako blacharz izolacji przemysłowych ( warsztat) lub ukończona szkoła ze zdanym egzaminem teoretycznym jak również praktycznym Umiejętność odczytywania rysunku technicznego, szkice oraz schematów Umiejętność obsługi maszyn oraz narzędzi blacharskich Praca według najwyższych standardów bezpieczeństwa BHP oraz przestrzeganie tych zasad na budowie Umiejętność poslugiwania się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym, lub chęć nauki języka Nasza oferta dla pracownika : System wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji Niemiecka umowa o prace Stala praca na warunkach niemieckich Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych oraz emerytalnych w Niemczech Zakwaterowanie na miejscu mieszczące się blisko budowy Płatny urlop wypoczynkowy Podczas okresu zimowego pieniądze postojowe Jeżeli nasza oferta pracy się Państwu spodobała, lub macie jakiekolwiek pytania co do tej oferty pracy, to prosimy o przesyłanie maila na lub kontakt telefoniczny pod +49 174 809 62 54.

Na Państwa pytania odpowie Magdalena Pechan.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku