Programista Java
COMARCH
Rzeszów, Polska
1 d. temu

Poszukujemy zaangażowanych i gotowych na nowe wyzwania pracowników o różnym stopniu doświadczenia zawodowego do projektów prowadzonych w technologii Java.

Tworzymy aplikacje nie tylko webowe i mobilne, ale również desktopowe. Jako programista będziesz pracować przy projektach dla klientów z całego świata.

Damy Ci możliwość rozwoju i pracy dla jednej z branż m.in. telekomunikacyjnej, bankowej, rozwiązań IoT, telemedycyny czy FMCG.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (zapraszamy także studentów ostatnich lat studiów informatycznych z doświadczeniem w wytwarzaniu oprogramowania)
  • Praktyczna znajomość Java 7 / 8
  • Wiedza z zakresu baz danych : SQL, Oracle
  • Mile widzialne doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji Git
  • Pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • TWOJE ZADANIA

  • Rozwój oprogramowania Comarch pod kątem nowych wymagań klientów
  • Projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadania
  • Przeprowadzanie testów developerskich
  • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania
  • DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek (BP, T-Mobile, Heathrow, AXA, Generali, Valeo, Red Bull itd.)
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun / ONbike)
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Zgłoś tę pracę