Specjalista od Community (j. ukraiński)
Just Join IT
Warszawa, PL
4 d. temu
source : RocketJobs

Siemka! Jesteśmy startupem, który tworzy jedyny taki ekosystem rekrutacyjny w Polsce. Do naszych produktów należą : www.

justjoin.it , www.rocketjobs.pl oraz www.hellohr.pl - liderzy w swoich segmentach na rynku portali pracy. Zamierzamy jeszcze mocniej rozwinąć Just Join IT - Najpopularniejszy portal pracy dla branży IT w Polsce.

W związku z tym, potrzebujemy kogoś, kto będzie aktywnie współtworzył Community na Wschodzie. Jeśli ciągnie Cię w kierunku branży IT oraz nowych technologii, a także meczujesz się z poniższymi oczekiwaniami - aplikuj ! PRZEŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ, JEŚLI : Masz min.

 • pół roku doświadczenia w marketingu (w szczególności Social Media); Wiesz jak animować dyskusje z użytkownikami; Znasz sięna monitoringu, moderacji kanałów SM ;
 • Potrafiszbudować i utrzymywać pozytywne relacje z Liderami Opinii oraz mediami; Cechujesz się lekkim piórem ; Znasz : Facebooka, Instagrama i Linkedina ;
 • Świetnie posługujesz się językiem ukraińskim i / lub rosyjskim (min. B2) ; No i oczywiste : masz pasję i zamiłowanie do nowych technologii : ) WISIENKA NA TORCIE : Znajomość SM popularnych na Ukrainie, w Rosji i Białorusi - m.

 • in. VKontakte. TWOJE ZADANIA? Przede wszystkim : angażowanie społeczności oraz budowanie relacji z użytkownikami na Wschodzie;
 • Opracowanie i realizacja strategii komunikacji; Support użytkowników platformy; Research i tworzenie angażujących treści : od kreatywnych copy po dłuższe treści branżowe;
 • Monitoring i bieżąca analiza trendów, aby zawsze być o krok z przodu! ; Raportowanie i koordynacja bieżących akcji - współpraca oparta o jasne, wspólnie ustalone KPI’e.

 • W ZAMIAN ZA TO OFERUJEMY : Benefitów co niemiara, m.in. : Karta MultiSport lub dofinansowanie do transportu miejskiego, Benefit Ask Henry , Prywatna opieka medyczna, Grywalizacja sportowa Just Join Challenge , Program poleceń pracowników;
 • Możliwość pracy zdalnej lub w systemie hybrydowym; Imprezy integracyjne : online i offline; Możliwość realnego wpływu na rozwój zupełnie nowego produktu.

  WYNAGRODZENIE : Przewidujemy wynagrodzenie od 4 500 do 5 500 PLN brutto na umowie zlecenie .Istnieje również możliwość współpracy w ramach kontraktu B2B z wynagrodzeniem od 5 500 do 6 500 PLN netto + VAT.

  Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się : 1. Telefonu od Adama - Rekrutera . 2. Spotkania F2F / videocall z Adamem, aby lepiej się wzajemnie poznać.

  3. Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę, czeka na Ciebie zadanie, a następnie spotkanie z naszym Head of Marketing - Marcinem.

  4. No i na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

  Jeśli Twoje oczekiwania identyfikują się z naszymi i chcesz dołączyć do naszej ekipy - ślij swoje CV czym prędzej! Informujemy, że administratorem danych jest Just Join IT z siedzibą w Gdańsku , ul.

  Lęborska 3B / 1.44 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe p...more

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku