HR/IT Advisor with German (m/k)
CPL Jobs
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko : HR / IT Advisor with German (m / k) Wymagania : - Znajomość języka angielskiego na poziomie min.

 • B2 oraz niemieckiego min. C1; - Chęć do rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowej firmie; - Znajomość systemów służących do projektowania i tworzenia dokumentów;
 • Doświadczenie w obszarze HR mile widziane. Do Twoich obowiązków będzie należało : - Projektowanie i tworzenie dokumentów, umów w systemach w języku niemieckim;
 • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami z krajów niemieckojęzycznych; - Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;Ścisła współpraca z pozostałymi działami.
 • Nasz klient zapewnia : - Pracę w bardzo pozytywnej atmosferze; - Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży;
 • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia + bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku); - Kursy językowe.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku