Operator CNC - Praca w NIEMCZECH
Grupa Progres
Szczecinek, Polska
3 d. temu

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR.

Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji.

Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Operator CNC

Firma mieści się w Niemczech w miejscowości Bamberg.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Praca w firmie zajmującej się budową instalacji browarniczych.
  • Praca od poniedziałku do piątku, 08 : 00-16 : 00, (mogą wystąpić nadgodziny, wtedy czas pracy będzie wydłużony)
  • Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Znajomość j. niemieckiego.
  • Doświadczenie.
  • Umiejętności praktyczne.
  • Jeśli kandydat posiada polskie, lub niemieckie certyfikaty będzie to dużym atutem.
  • Co oferujemy?

  • Bezpośredni kontrakt z niemieckim pracodawcą.
  • Wynagrodzenie miesięczne 2500-3000 EUR brutto, (w zależności od doświadczenia)
  • Opieka medyczna.
  • Premie świąteczne.
  • Dodatki wakacyjne.
  • Premie okazjonalne (uznaniowe).
  • Od 24-30 dniu urlopu płatnego (w zależności od stażu).
  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerami 5088 oraz 11005.

    Grupa Progres i Szkoła Żak działają razem!

    Wspólnie ze Szkołą Żak zachęcamy do przejrzenia oferty edukacyjnej! Bez zbędnych formalności oraz bez konieczności rezygnowania z pracy zdobądź wykształcenie i odmień swoją karierę.