SOKI OWOCOWE- pracownik produkcji - Ochten - ochten, Holandia
Hobij International Work Force Sp z o.o.
Kraków, Poland
1 d. temu
source : europa.jobs

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji oraz selekcji. Nasze oddziały znajdują się w Opolu, Gdańsku oraz w Rzeszowie.

Praca w zakładzie, który zajmuje się produkcją oraz dystrybucją soków owocowych. Zakres obowiązków : - nakładanie nakrętek na butelki - układanie butelek na taśmie - wkładanie butelek do skrzynek - umieszczanie butelek na przenośnikach, itd - inne, proste prace produkcyjne.

Lokalizacja : OCHTENOferujemy : Wymagania -komunikatywna znajomość języka angielskiego, -motywacja i chęć do pracy, Oferujemy : - stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski, - pomoc w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnika, - załatwienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem, - odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, - dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego - możliwość długotrwałej współpracy, - opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia, - atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową , - cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy, - dodatek wakacyjny i urlopowy, - dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku