Specjalista ds. przygotowywania i realizacji inwestycji
inwestorbp Sp. z o.o.
Cieszyn, Śląskie
‎10 godz. temu
source : Lento.pl

INBAP GROUP. Kim jesteśmy? Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem ludzi z pasją, w pełni zaangażowanych w projekty, które realizujemy.

Posiadamy dziewięć funkcjonujących obiektów handlowo-usługowych, cztery kolejne są w fazie realizacji. Realizujemy inwestycje infrastrukturalne w formie terminali przeładunkowych i bez magazynowych na tzw.

Nowym Jedwabnym Szklaku, przy wschodniej granicy kraju oraz planujemy poszerzenie działalności o nowe inwestycje mieszkaniowe.

Obecnie firma liczy ponad stu dwudziestu wykwalifikowanych pracowników i jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w regionie.

Dziś do naszego zespołu inwestycyjnego poszukujemy specjalisty ds. przygotowywania i realizacji inwestycji handlowych oraz mieszkaniowych.

 • Miejsce pracy : Biała Podlaska Zadania, jakie stawiamy przed osobą zatrudnioną : koordynowanie procesu inwestycyjnego przy wsparciu kierownika działu : przygotowanie, realizacja i przekazanie do użytkowania;
 • współpraca z projektantami, kierownikiem budowy i inspektorem nadzoru w trakcie realizacji inwestycji, przygotowanie inwestycji w zakresie procedur administracyjnych i dokumentacji formalno-

 • prawnej; przygotowywanie materiałów przetargowych oraz analiza ofert składanych przez wykonawców; sporządzanie i aktualizacja rzutów marketingowych;
 • współpraca z działem najmu i najemcami w zakresie sporządzania załączników technicznych do umów najmu; odbiór, weryfikacja i opiniowanie dostarczonej przez najemców dokumentacji technicznej;
 • koordynacja prac projektowych i wykonawczych najemców. Zachęcamy do aplikowania osoby, które : posiadają wykształcenie wyższe w dziedzinie budownictwa lub architektury;
 • posiadają doświadczenie w pracy w branży budowlanej; potrafią wykazać się znajomością prawa budowlanego, warunków technicznych oraz procesu inwestycyjnego;
 • posługują się oprogramowaniem komputerowym MS Office oraz AutoCAD; są samodzielne, posiadają umiejętność podejmowania decyzji.

  Brzmi interesująco? Zapraszamy do kontaktu. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, z dopiskiem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez inwestorbp Sp.

  z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. UWAGA : Aplikacje CV bez tej klauzuli, nie będą brane pod uwagę.

  Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku