Go Developer | decyzyjność, mały team
From Poland With Dev
Poznań, PL
2 d. temu
source : Just Join IT

Apollo (nice to have)

React (nice to have)

Terraform (nice to have)

GCP (nice to have)

Symfony (nice to have)

Python (nice to have)

Golang (regular)

Poszukujemy mid lub senior Go Developera , który dołączy do dojrzałego berlińskiego startupu. Współtworzymy przyjazny środowisku produkt z branży Device as a Service, który w ramach abonamentu dostarcza firmowe smartfony i tablety wraz z ich pełną obsługą.

Praca w tym projekcie to :

  • bycie częścią rosnącego startupu z Berlina
  • realny wpływ na decyzje techniczne i szybki proces decyzyjny (płaska struktura, mały team)
  • ekologia i wydajność - nasz produkt wymiernie ogranicza produkcję elektrośmieci oraz zużycie energii.
  • Wymagania :

  • doświadczenie w backend na poziomie mid / senior
  • min. roczne komercyjne doświadczenie w Go
  • komunikatywny język angielski
  • mile widziane : PHP Symfony, Python + inne.
  • Zadania :

  • regularna praca nad projektowaniem rozwiązań, budową nowych funkcjonalności i realizacją spike'ów technologicznych
  • udział w przepisaniu starszych części aplikacji z PHP do Go
  • bliska współpraca z polską (5 osób) oraz niemiecką częścią zespołu
  • dla chętnych : praca jako fullstack w React i TypeScript na frontendzie.
  • Oferujemy :

  • stabilną i elastyczną pracę full-time z zespołem z Europy
  • doświadczony zespół, pair programing i tickety R&D
  • wysoką kulturę organizacyjną i nowoczesny tooling
  • możliwość wyjazdów służbowych do Berlina
  • work-life balance (m.in. płatny urlop przy B2B, becikowe, polskie godziny pracy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, MultiSport)
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi (program szkoleń, budżet integracyjny, lunche zespołowe i prezenty świąteczne)
  • pracę zdalną z możliwością pracy w biurze (Kraków lub Bielsko-Biała)
  • wybierz swój sprzęt.
  • O From Poland With Dev

    Jako From Poland With Dev współtworzymy software house który stara się choć trochę zmienić ten świat na lepsze. Pomaga nam tym fakt, że 99% naszych usług to praca dla znajomych - dzięki temu nasi klienci nie są przypadkowi i mamy do nich duże zaufanie.

    Wśród nich są firmy USA - m.in. z doliny krzemowej oraz Austin, pracujemy również dla europejskich firm z Niemiec i UK.

    Ten projekt to praca w środowisku startupowym, dobrej atmosferze oraz przede wszystkim

    w produkcie, który jest przyjazny środowisku.

    Serdecznie zapraszamy!