Praca w Call Center
Polish Financial House LTD
Łomianki, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

NIEPOWTARZALNA SZANSA PRACY DLA BRYTYJSKIEJ FIRMY!!!! POZOSTAN W POLSCE A ZARABIAJ JAK W UK!!!! Kim jesteśmy? Polish Financial House jest ambitną i szybko rozwijającą się firmą.

Działamy zarówno na terenie Wielkiej Brytanii jak i powoli wkraczamy na rynek Polski! Naszym zadaniem i wielkim powołaniem jest pomoc.

Tak jest pomoc! Zarówno w postaci doradztwa finansowego, ukierunkowania jak i nawet ta względem dokumentów i stałego pobytu Polaków w UK.

Mamy jasny cel i ważny kodeks etyczny, dzięki czemu nasza praca to coś więcej. Staramy się by i nam i innym było lepiej Kogo poszukujemy?

W związku z intensywną pracą rozwojową poszukujemy kandydatów do telefonicznej obsługi klienta. Praca prosta i przyjemna! Jeżeli : -

nie boisz się rozmawiać z nowymi ludźmi -szybko przyswajasz nowe informacje -chcesz pracować w biurze lub ZDALNIE To praca dla Ciebie! Pracowałeś / aś kiedyś w CallCenter?

To dodatkowy atut. Co otrzymasz? Pieniądze? To dopiero początek! Atrakcyjne bonusy do wypłaty? Jasne. Szkolenia? Dostępne cały czas! Praca w Brytyjskiej firmie?

Tak! Nawet w Polsce! Praca jest łatwa, ale każdemu pracownikowi dajemy możliwość zarówno rozwoju jak i awansu na wyższe i ważniejsze stanowiska.

Dajemy szanse. I Ty możesz z niej skorzystać! Wyślij CV.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku