Zbrojarz - praca w Szwecji
Gi Group Poland S.A.
Aleksandrów Łódzki
‎8 godz. temu
source : infoPraca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Montaż i układanie zbrojenia w budynkach mieszkalnych
  • CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wysokiej motywacji i chęci do pracy fizycznej
  • Doświadczenia zawodowego zbrojarskiego lub ciesielskiego
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • CO OFERUJEMY?

  • Szwedzką umowę o pracę na 6 miesięcy w rotacji 3 miesiące na terenie Szwecji / 3 tygodnie w Polsce
  • Umowa zostaje podpisana przed wylotem w Polsce
  • Stawkę uzależnioną od doświadczenia - 212 SEK / h brutto
  • 13 % semesterlon do każdej przepracowanej godziny wypłacane pod koniec kontraktu
  • Płatne nadgodziny
  • Dodatkowe ubezpieczenie w Ergo Hestii
  • Odprowadzamy składki emerytalne FORA w Szwecji
  • Zapewniamy zakwaterowanie bezpłatne bądź płatne 150 koron szwedzki za dobę uzależnione od projektu
  • Narzędzia oraz komplet odzieży roboczej jest po stronie pracodawcy (oprócz butów ochronnych, które pracownik organizuje sam)
  • Organizujemy i koordynujemy cały wyjazd, zajmujemy się wszystkimi formalnościami, zarówno wyrobieniem karty ID 06 jak i zgłoszeniem do urzędu podatkowego.
  • Koszt karty ID jest po stronie pracownika, jest możliwość odliczenia z pierwszej wypłaty.

  • Zakup biletu na samolot bądź prom może zorganizować firma, koszt biletu zostanie potrącony z wypłaty.
  • Badania lekarskie wykonywane w kraju przed wylotem.
  • Pracę min. 40 godzin w tygodniu.
  • Covid : zachowane są wszelki środki ostrożności wynikające z przepisów epidemicznych
  • Zgłoś tę pracę