Specjalista ds. administracji magazynowej
Raben Group
Grodzisk Mazowiecki
‎20 godz. temu

Nasza oferta :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiedzialne zadania
  • możliwość rozwijania doświadczenia w logistyce kontraktowej
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • przyjazna atmosferę w zespole
  • Wyzwania :

  • realizacja procesu przyjęcia towaru do magazynu poprzez wprowadzanie i administrowanie danymi w komputerowym systemie magazynowym
  • przygotowywanie stosownych dokumentów magazynowych
  • kontrola stanów magazynowych pod względem jakościowym i ilościowym w oparciu o system komputerowy
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • współpraca z działem Magazynu i Obsługi Klienta
  • sporządzanie raportów magazynowych
  • współpraca z kierowcami oraz nadzór nad dokumentacją transportową
  • Oferujemy

    Dołącz do nas jeśli

  • znasz specyfikę pracy w magazynie
  • bardzo dobrze umiesz obsługiwać komputer (szczególnie Excel)
  • jesteś gotowa / y do pracy 3 zmianowej
  • bardzo dobrze organizujesz sobie czas pracy
  • jesteś zaangażowana / y i odpowiedzialna / y
  • Zgłoś tę pracę