Kierowca autobusu miejskiego praca w Warszawie
BLS
Lubaczów, Podkarpackie
10 d. temu
source : Lento.pl

Business Line Support dla firmy będącej liderem rynku w obsłudze autobusowego transportu miejskiego w Warszawie, poszukuje kandydatów na stanowisko : Kierowca autobusu miejskiego Warszawa Region pracy : aglomeracja warszawska Zadania prowadzenie autobusu w komunikacji miejskiej w aglomeracji warszawskiej (nowe autobusy od 2016r.

9, 12, 18 metrów długości z automatyczną skrzynią biegów) Wymagania prawo jazdy kat. D świadectwo kwalifikacji na przewóz osób kod 95 zaświadczenie o niekaralności z KRK nie starsze niż 3 miesiące Oferta umowa o pracę wysokie wynagrodzenie wg stawki godzinowej + premie regulaminowe płatne nadgodziny dodatek za pracę w godzinach nocnych dla pracowników spoza Warszawy firma pomaga w organizacji zakwaterowania firma zapewnia odzież służbową wraz z obuwiem bardzo bogaty zakładowy fundusz świadczeń socjalnych premie świąteczne, dofinansowanie do wczasów Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku