Analityk ds. Sprzedaży
DHL Express (Poland)
Warszawa, PL
6 d. temu
source : Just Join IT

50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych.

Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy.

Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś , dołącz do zespołu DHL Express.

Miejsce pracy : Warszawa

Zadania, które na Ciebie czekają to :

  • Przygotowywanie raportów, analiz oraz formułowanie wniosków i rekomendacji
  • Rozwój narzędzi analitycznych (w tym automatyzacja raportów cyklicznych)
  • Przygotowywanie prezentacji wyników sprzedaży
  • Współpraca wewnątrz organizacji mająca na celu zdefiniowanie potrzeb analitycznych i raportowych
  • Dbałość o poprawność wykorzystywanych danych
  • Szukamy właśnie Ciebie, jeśli :

  • Chcesz rozpocząć lub kontynuować swój rozwój w obszarze analizy danych
  • Masz zdolności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków na podstawie dużej ilości danych
  • Posiadasz praktyczną znajomość MS Excel oraz podstawowy SQL
  • Dobrze znasz język angielski min. B2
  • Wykazujesz inicjatywę i proaktywność w działaniu
  • Znasz zagadnienia związane z funkcjonowaniem działu sprzedaży
  • Mile widziane :

  • Znajomość podstaw Power BI, Python lub R
  • Zostań specjalistą w DHL Express i otrzymaj :

  • Przejrzystą ścieżkę kariery
  • Przyjazny i zgrany zespół
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Kafeterie MyBenefit (m.in. karta MultiSport, bilety do kina i teatru)
  • W pełni finansowane ubezpieczenie na życie i opieka medyczna
  • Różnorodny pakiet socjalny (m.in. : wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DHL Express (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-158) przy ul. Wirażowej 37, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.

    08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.). Zostałem poinformowany, iż : Administratorem danych o...more