Staż / Praca w działach produkcji i Konstrukcji
Radiotechnika Marketing
Warsaw, Poland
4 d. temu

Staż / Praca w działach produkcji i konstrukcji

Propozycja dla studentów wydziału elektronicznego

i absolwentów (lub uczniów ostatnich klas) technikum o profilu elektronicznym

lub mechatronicznym

Radiotechnika Marketing, to firma działająca w branży najnowszych technologii. To znany na rynku producent skomplikowanych urządzeń elektronicznych i mechanicznych oraz złącz światłowodowych i wiązek kablowych do aplikacji militarnych.

Firma ma rozbudowany dział badań i rozwoju.

Jeśli jesteś studentem zainteresowanym rozwojem w obszarze elektroniki lub uczniem technikum poszukującym pracy wakacyjnej, która rozwinie Twoje umiejętności i wiedzę praktyczną w zawodzie elektronika zapraszamy na płatne praktyki, trwające co najmniej jeden miesiąc.

Czego możesz się spodziewać?

Pracy na wydziale produkcyjnym , na którym poznasz międzynarodowe standardy i reguły produkcji wyrobów kablowych oraz elektrycznych i elektronicznych układów sterujących.

Samodzielnie wykonasz niektóre z takich produktów oraz weźmiesz udział w zadaniach grupowych mających na celu ich wytworzenie.

Zapewnimy Ci nasz czas i dużo uwagi. Nauczymy Cię wielu nowych, praktycznych rzeczy związanych z elektroniką oraz pozwolimy Ci pracować z profesjonalnymi narzędziami produkcyjnymi.

Tygodnia spędzonego w dziale konstrukcyjnym , by poznać specyfikę pracy konstruktora, tajniki wiedzy z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej oraz nauczyć się zasad standardów tworzenia dokumentacji.

Będziesz mógł również zaobserwować zalety pracy zespołowej w projektowaniu nowych urządzeń.

Studentom studiów zaocznych możemy zaproponować pracę na umowę o pracę.

Istnieje możliwość uczestniczenia firmy w finansowaniu studiów zaocznych dla najlepszych pracowników.

 • Wiadomość
 • Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny : CV
 • List motywacyjnny
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę pod firmą Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Pietrzykowicach moich danych osobowych wymienionych w art.

  22¹ 1 Kodeksu pracy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Staż / Praca w działach produkcji i konstrukcji

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę pod firmą Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Pietrzykowicach moich danych osobowych wymienionych w art.

  22¹ 1 Kodeksu pracy w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych na stanowiska pracy zgodne z moimi kwalifikacjami, które zostaną rozpoczęte w Spółce pod firmą Radiotechnika Marketing sp.

  z o.o. z siedzibą w Pietrzykowicach w przeciągu najbliższych 6 (sześciu) miesięcy.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku