Dyrektor Zakładu Produkcyjnego
Dyrektor zakładu
Puławy, Lubelskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : PL Dyrektor Zakładu Produkcyjnego WARUNKI PRACY Firma specjalizuje się w produkcji mrożonych warzyw i owoców na rynek polski i zagraniczny.

Miejscem pracy jest wskazany zakład produkcyjny. Stanowisko samodzielne, pod nadzorem. Czas pracy zazwyczaj ośmiogodzinny.

Dyrektor Zakładu ma duży kontakt z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresowe. Pracownik ma możliwość pogłębiania wiedzy i umiejętności (szkolenia, konferencje, itd.

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU Dyrektor Zakładu Produkcyjnego to osoba, która odpowiedzialna jest za kierowanie procesem produkcyjnym przedsiębiorstwa.

Do głównych zadań pracownika na tym stanowisku należy, m.in. : współpraca z Działem Handlowym, innymi dyrektorami oraz zespołem managerów poszczególnych działów, organizacja produkcji, wdrażanie procedur produkcyjnych, nadzór nad procesami planowania produkcji, nadzór nad dokumentacją techniczną działu produkcyjnego, kosztorysowanie, zarządzanie podłym zespołem pracowników, a także planowanie i nadzór nad budżetem, zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego oraz nadzór nad prawidłowymi warunkami BHP.

WYMAGANIA Dyrektor Zakładu Produkcyjnego powinien mieć wykształcenie wyższe techniczne (np. specjalność technologia produkcji, automatyka lub inne pokrewne), dodatkowo uzupełnione studiami podyplomowymi (np.

podyplomowymi studiami menedżerskimi dla inżynierów w formie programu MBA), a także znać w stopniu dobrym j. angielski i obsługę komputera.

Wymagane jest też minimum 3 letnie doświadczenie w na stanowisku zarządzającym, umiejętność zarządzania budżetem i udokumentowane doświadczenie w kierowaniu kapitałem ludzkim oraz wiedza o produktach i technologiach.

Pracownik ten musi także posiadać wiedzę na temat norm i procedur dla linii produkcyjnych oraz znać nowoczesną metodologię i trendy w zarządzaniu procesami produkcji i jakością.

Mile widziana jest umiejętność audytu wewnętrznego. Dyrektor Zakładu Produkcyjnego powinien cechować się również : zdolnościami przywódczymi, negocjacyjnymi, odpowiedzialnością, sumiennością, komunikatywnością, samodzielnością.

A także zdolnością szybkiej oceny sytuacji i podejmowania w związku z tym zdecydowanych działań, otwartością na nowe rozwiązania, odpornością na stres, bardzo dobrą organizacją pracy, umiejętnością zarządzania ludźmi.

Obowiązki : organizacja produkcji i zarządzanie zespołem Managerów, w tym Kierowników Zakładów, wdrażanie procedur produkcyjnych, nadzór nad procesami planowania produkcji i ścisła współpraca z działem handlowym w tym zakresie, zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego i utrzymania ruchu, nadzór nad modernizacjami, projektami inwestycyjnymi danych zakładów poprzez współpracę z Dyrektorem ds.

rozwoju i poszczególnymi Kierownikami Zakładów oraz Działem handlowym, planowanie i nadzór nad budżetem oraz kosztorysowanie, nadzór nad dokumentacją techniczną i aspektami ochrony środowiska, odpowiedzialność za obszar BHP na terenie podległych zakładów produkcyjnych i ścisła współpraca z Kierownikiem BHP, aktywne wsparcie działu handlowego i technologicznego we wdrażaniu rozwiązań produkcyjnych dla nowych produktów.

Wymagania : wykształcenie wyższe mile widziane uzupełnienie studiami podyplomowymi (np. podyplomowymi studiami menedżerskimi dla inżynierów w formie programu MBA), znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, min.

3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle / produkcji, umiejętność zarządzania budżetem, doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi, mile widziana znajomość metodyki zarządzania projektami, umiejętność kierowania kapitałem ludzkim, wiedza o produktach i technologiach w branży mrożonych owoców i warzyw mile widziana jest umiejętność audytu wewnętrznego.

Oferujemy : pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji, konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów, możliwość rozwoju i szkoleń.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku