Pracownik pomocniczy
Randstad Polska Sp. z o.o.
Płońsk, mazowieckie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy?

Zależy Ci, żeby zawsze Twoje wynagrodzenie było na czas?

Jeśli na wszystkie pytania udzielisz pozytywnej odpowiedzi- to jest to idealna praca dla Ciebie! : )

Randstad ma dla Ciebie idealną ofertę pracy u swojego Klienta w Płońsku!

Jeżeli szukasz pracy dorywczej lub w wybrane weekendy to również jesteśmy otwarci na współpracę.

poszukujemy : pracowników pomocniczych

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlopy itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne, atrakcyjne dodatki do pracy w godzinach nocnych oraz świątecznych
  • pakiet Randstad PLUS (karta sportowa OK System, opieka medyczna, zniżki i rabaty nawet do 50% w wybranych sklepach i placówkach)
  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
  • opiekę konsultanta na terenie zakład
  • zadania

  • pakowanie gotowych wyrobów
  • oczekujemy :

  • posiadania książeczki Sanepid
  • dyspozycyjności (praca w systemie 3-zmianowym lub w wybrane dni tygodnia - dorywczo)
  • chęci do długofalowej współpracy
  • Zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści 'Praca' na nr 603 - pokaż numer telefonu - - skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o współpracy.

    Oferta pracy tymczasowej.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych