Stała praca, biurowa, wysokie wynagrodzenie, Starachowice
ewa
Starachowice, Świętokrzyskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Sprawdź się na stanowisku Doradcy Klienta - rejestratora z możliwością Awansu - z nami NIE musisz nic sprzedawać! Jeżeli interesuje Cię praca w biurze, w której zdobędziesz doświadczenie w zakresie telefonicznej obsługi klienta, jesteś osobą komunikatywną i liczysz na możliwość rozwoju zawodowego oraz szybkiego awansu -

nasza oferta jest skierowana do Ciebie. Tylko u nas najlepsze warunki zatrudnienia : *pracodawca, który doceni i solidnie wynagrodzi Twoje zaangażowanie oraz zadba o atmosferę w pracy, *wysokie wynagrodzenie zawsze na czas, *rozbudowany system wynagrodzenia, składający się z gwarantowanej stawki godzinowej 13,50 zł netto i wysokich premii za zaangażowanie w pracę oraz dodatki za frekwencję, *co tydzień dodatki pieniężne dla najlepszych *praca jednozmianowa w dogodnych godzinach (biuro czynne w godz 8-

16 od pon do pt oraz 8-15 dwie wybrane soboty), *pomoc przełożonych na każdym etapie współpracy, *stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie *różnorodna możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oraz rekrutacje wewnętrzną.

Zapewniamy prostą pracę polegającą na wykonywaniu połączeń wychodzących do określonych osób z zapewnionej bazy danych. Kontakt z klientem BEZ SPRZEDAŻY, bez podpisywania umów i uzyskiwania danych osobowych.

Nasze wymagania, *pozytywne nastawienie do świata i ludzi, *komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, *poprawna dykcja, *odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Nie wymagamy doświadczenia - gwarantujemy profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy. Szybki start w pracę i stałą pomoc przełożonych w osiąganiu sukcesów.

Odkryj swój potencjał i rozwijał się dzięki naszym możliwościom!! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na rozmowę kwalifikacyjną.

Z przyjemnością przedstawimy szczegóły współpracy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku