Praktyki/ staż w projekcie edukacyjnym
Polonijny Zespół Placówek Oświatowych
Kraków, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Chcesz odbyć praktyki studenckie? Szukasz miejsca, w którym możesz zdobyć pierwsze zawodowe doświadczenia? Interesuje Cię edukacja i chcesz poznać nieszablonowe metody nauczania on-line?

Dobrze trafiłaś / eś! Czym się zajmujemy? Tworzymy platformę edukacyjną dla dzieci w wieku 5-15 lat, na której udostępniamy treści edukacyjne dla danej klasy, gry interaktywne i dodatkowe materiały, a także prowadzimy zajęcia przedmiotowe i tematyczne on-line.

Czego oczekujemy? - zaangażowania - głowy pełnej pomysłów - solidności i odpowiedzialności - mile widziane zainteresowania pedagogiczne Co oferujemy?

 • możliwość odbycia praktyk studenckich - możliwość zdobycia cennego doświadczenia na rynku pracy - zdobycie wielu cennych umiejętności, takich jak współtworzenie platformy edukacyjnej, tworzenie autorskich materiałów edukacyjnych - miła atmosfera pracy w biurze mieszczącym się w centrum Krakowa Co będzie należało do Twoich obowiązków?
 • wspieranie działu w bieżących zadaniach - przygotowywanie materiałów edukacyjnych, - tworzenie scenariuszy do filmików edukacyjnych, - pisanie artykułów i postów Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez formularz.
 • Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji prowadzonego przez Polonijny Zespół Placówek Oświatowych procesu rekrutacji, w tym przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku