ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI
KonBet Projekt Sp. z o.o. Sp.K.
Sosnowiec, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Biuro konstrukcyjne KonBet Projekt Sp. z o.o. Sp.K z Sosnowca specjalizujące się w projektowaniu konstrukcji żelbetowych i inżynierskich zatrudni pracownika na stanowisko : Asystent projektanta konstrukcji budowlanych Wymagania : - ukończone lub trwające studia na kierunku budownictwo (min.

3 rok studiów), - znajomość programu Zwcad, - podstawowa wiedza z zakresu projektowania konstrukcji, - zaangażowanie oraz i chęć do pracy, - znajomość programów Allplan i Scia Engineer będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy : -wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, -pracę przy ciekawych projektach, -możliwość zdobycia praktyki zawodowej, - dobór elastycznych godzin pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV proszę zawrzeć klauzulę : Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami) .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku