pomocnik operatora wózka widłowego z UDT
Randstad Polska
Poznań, Polska
5 d. temu

Szukasz zatrudnienia z umową o pracę i możesz podjąć pracę w systemie trzyzmianowym, 4 brygadowym?

Masz doświadczenie na wózku widłowym lub chcesz je zdobyć?

To oferta jest właśnie dla Ciebie!!!

oferujemy

  • wynagrodzenie do 4500,00 brutto / miesięcznie
  • umowę o pracę tymczasową (okres zatrudnienia wliczany do stażu pracy, pełne oskładkowanie ZUS, prawo do płatnego urlopu)
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pakiet benefitów Randstad Plus (karta sportowa OK System, opieka zdrowotna, do 50% zniżki na zakupy, do restauracji, kin itp.)
  • benefity pracownicze ( dofinansowanie do obiadów na stołówce zakładowej, deputat do odebrania w postaci kilkunastu paczek gum do żucia)
  • zadania

  • praca przy maszynach produkcyjnych / pakujących
  • obsługa wózków widłowych
  • uzupełnianie produktu w maszynie
  • oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózka widłowego / UDT
  • książeczka sanepidu / badania sanepidu
  • jesteś zainteresowany? Nie czekaj! Aplikuj już teraz bądź wyślij SMS o treści "Praca" na numer 501 324 965.

    Na pewno oddzwonimy w ciągu 24 godzin.

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47