Tynkarz Maszynowy z Prawem Jazdy
Roman Sidorowicz
Słubice, Lubuskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Poszukuję samodzielnego Tynkarza maszynowego posiadającego prawo jazdy do współpracy . Praca w Niemczech. Okolice Bielefeld.

Zarobki około od 700 Euro 850 Euro tygodniowo ( w zależności od umiejętności oraz ilości przepracowanych godzin. Zapewniam : Auto służbowe wraz z paliwem ( bezpłatnie ) Narzędzia ( bezpłatnie ) Zakwaterowanie ( płatne 170 Euro miesięcznie) Język niemiecki mile widziany .

Wymagana . fachowość, abstynencja i solidność. Oczekuję solidnego i uczciwego podejścia do pracy, a z mojej strony gwarantuję ciągłość pracy, rozliczenia i partnerskie traktowanie.

Roman Sidorowicz Proszę o pierwszy kontakt przez SMS lub E mail ( Proszę podać Imię i Nazwisko oraz dopisać ...Tapeciarz- Malarz ) odezwę sie w ciągu kilku godzin lub najpóźniej w następny dzień roboczy.

Numer niemiecki 004917040 56238 Numer polski 605991580

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku