Cieśla – stolarz (zakład prefabrykacji)
Exbud Konstrukcje
Białystok, Podlaskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Exbud Konstrukcje działa w dwóch obszarach : - projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji stalowych - transgranicznym świadczeniu usług technicznych.

Exbud Konstrukcje bazuje, na ponad 40-letnim doświadczeniu prekursora w wykonywaniu usług za granicą firmy Exbud i jej następców.

W kraju posiadamy prężnie działającą Wytwórnię Konstrukcji Stalowych z nowoczesnym parkiem maszynowym.Naszą firmę wyróżnia rzetelność, etyka a także wysokie standardy bezpieczeństwa oraz dbałość o pracowników.

Jeżeli szukasz pracy w solidnej firmie gwarantującej legalne i stabilne (także w okresie zimowym) zatrudnienie, dbającej o bezpieczeństwo i higienę pracy a także wartości takie jak szacunek, uczciwość i zaufanie zapraszamy do złożenia aplikacji.

 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko : Cieśla stolarz (zakład prefabrykacji)Gwarantujemy : - legalne, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 • terminową wypłatę atrakcyjnego wynagrodzenia w Euro; - urlop wypoczynkowy płatny w Euro; - bezpłatne zakwaterowanie, dojazd do pracy, narzędzia i środki BHP;
 • możliwość rozwoju i awansu.Aplikuj jeśli : - posiadasz doświadczenie przy budowie szalunków od podstaw (schody, balkony, ściany, słupy);
 • potrafisz czytać dokumentację techniczną; - posiadasz doświadczenie w zakładzie prefabrykacji; - nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.
 • Dodatkowe informacje : - możliwość otrzymania świadczenia rodzinnego (Kindergeld) oraz zwrotu podatku w Niemczech; - składki ubezpieczeniowe odprowadzane są w Polsce.tel. 797-332-809

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku