Fizjoterapeuta oferta pracy w Norymberdze Bawaria
Job Agenten Anna Schimizek
Bielsko-Biała, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

FIZJOTERAPEUTO! Mieszkanie za 400 Euro NÜRNBERG, BAYERN, BRUTTO 2.000 2.500 € oraz ponad 250 innych ofert pracy z całych Niemiec! Na Ciebie czeka : - Atrakcyjny zarobek, przy 1 klasie podatkowej min.

1600 euro na rękę - Praca w samym centrum Nürnbergu - Prace we wszystkich dziedzinach fizjoterapii - Nowoczesny ośrodek, tylko 3 miesiące okresu próbnego, dobry klimat pracy - Szerokie spektrum możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne - Od 27 dni urlopu (zależne od wieku) - Dofinansowania do kursów MT, MLD, Bobath itd.

oraz do kursu językowego - Wprowadzenie w zakres obowiązków w jez. polskim - Pomoc w znalezieniu mieszkania (300 500 Euro) Twój Job Agent oferuje : - Dopasowanie twoich umiejętności zawodowych i osobistych preferencji do odp.

oferty pracy - Przeprowadzenie nostryfikacji twojego dyplomu - Sprawdzenie umowy o prace -pewność, że jest ona zgodna z niemieckimi przepisami - Zatrudnienie na tych samych warunkach jak niemiecki kolega po fachu o tych samych kwalifikacjach - Możliwość rozpoczęcia pracy w jednostkach, w których pracują już polscy fachowcy, pomoc w procesach rejestracyjnych w Niemczech .

Pierwszy krok do nowej pracy- podejmij taką decyzję i prześlij swoje aktualne CV lub wyślij SMS pod numer podany do kontaktu, w treści wpisz fizjoterapeuta oddzwonimy ! Więcej ofert dla Ciebie przygotowaliśmy na naszej stronie Internetowej no i oczywiście na naszym profilu na Facebook ! Job-Agenten Anna Maria Schimizek Goethestraße 4 89567 Sontheim an der Brenz Kontakt w Polsce : SMS o treści fizjoterapeuta oddzwaniamy. Rozmawiamy po polsku.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku