Pracownik pomocniczy/ Warszawa
Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Warszawa
1 d. temu
source : infoPraca

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku :

Pracownik pomocniczy

Miejsce pracy : Warszawa

Numer ref : SORT / URS

Oferujemy :

  • długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
  • odzież roboczą,
  • stawki godzinowe 18,30 zł i 23,79 zł brutto.
  • Czas pracy :

  • 5 dni w tygodniu,
  • system pracy zmianowy rotacyjny, praca w zmianach 16 : 30-23 : 30 i 23 : 30-05 : 30.
  • Obowiązki :

  • sortowanie przesyłek,
  • rozładunek i załadunek transportu,
  • rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki.
  • Wymagania :

  • motywacja do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • chęć znalezienia stałego lub długoterminowego zatrudnienia.
  • Dziękujemy za przesłana aplikację.

    Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście :

    Agencja Pracy Czasowej Tempus A

    ul. Meander 15 (okolice metra Natolin)

    02-791 Warszawa

    godziny otwarcia : poniedziałek- piątek, 10.00- 16.00