Operator wózka widłowego/ Magazynier - Mikołów
Akcja Job
Mikołów, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

GRUPA AKCJA JOB SFS Projects - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 18827 dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko : MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Miejsce : Mikołów Opis stanowiska : -

Rozdzielanie materiałów na odpowiednie obszary produkcji - Załadunek i rozładunek samochodów - Prace magazynowe Wymagania : -

Doświadczenie na analogicznym stanowisku - Uprawnienia do obsługi wózka widłowego ( UDT) - Mile widziane kobiety Oferujemy : -

Umowa o pracę tymczasową, w pełnym wymiarze czasu pracy - Pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym - Wynagrodzenie miesięczne od 2900 do 3000 zł brutto + premia.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych jest Grupa Akcja Job (Libra Europe Sp.

z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22 / 214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp.

z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21 / 48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.

o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job; dalej jako Akcja Job).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku