Dyrektor Centrum Dystrybucyjnego
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław
4 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Dyrektor Centrum Dystrybucyjnego Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm medycznych - osoby do pracy na stanowisku

Twoje zadania na tym stanowisku pracy :

  • usprawnianie procesów magazynowych, które poprawi wydajność pracy oraz utrzyma / zwiększy poziom serwisu,
  • zarządzanie nowoczesnym Centrum Dystrybucyjnym (administracja, reklamacje, transport, magazyn),
  • kontrola oraz rozliczanie zaplanowanych działań, (osiąganie zamierzonych KPI),
  • monitorowanie kluczowych wskaźników, a przede wszystkim dostępności kluczowych produktów i rotacji zapasów,
  • terminowe wykonywanie zadań, nadzór nad obiegiem dokumentów i zachowaniem standardów BHP, tworzenie odpowiedniej atmosfery pracy, dobór pracowników,
  • sporządzanie raportów i analiz,
  • współdziałanie z działem IT w ramach rozwoju systemu magazynowego.
  • Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem centrum logistycznym / dystrybucyjnym (co najmniej 3 lata w planowaniu procesów),
  • duże zdolności analityczne oraz organizacji pracy własnej, cechuje Cię determinacja w realizacji celów i zadań,
  • doświadczenie w pracy w zautomatyzowanym magazynie,
  • znajomość najnowszych rozwiązania usprawniające gospodarkę magazynową oraz programy pakietu Microsoft Office - przede wszystkim Microsoft Excel,
  • samodzielność, zaangażowanie i efektywność w działaniu,
  • wykształcenie wyższe.
  • Pracodawca oferuje :

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • rozwój kariery zawodowej oraz szansa na awans w firmie farmaceutycznej działającej na rynku ponad 20 lat,
  • przejrzyste zasady wynagrodzenia i premii,
  • dostępność pakietu medycznego,
  • możliwość korzystania z Ubezpieczenia Lekowego,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do pakietu sportowego,
  • niezbędne narzędzia pracy- m.in. samochód służbowy.
  • Osoby zainteresowane prosimy o aplikację przez link :

    Kontakt :

    Business Bridge Group

    tel. : 71 788 05 88