Java Full-Stack Software Engineer
KUBO
Bydgoszcz, PL
2 d. temu
source : Just Join IT

Java (master)

Dla globalnej korporacji, która jest jedną z największych amerykańskich firm poszukujemy osoby na stanowisko Java Full-Stack Software Engineer do bezpośredniej i długoterminowej współpracy w zakresie tworzenia nowych aplikacji na wewnętrzne potrzeby koncernu.

Obowiązki :

  • Opracowywanie rozwiązań programistycznych
  • Zapewnienie integrację aplikacji z ogólną architekturą systemu, wykorzystując standardowe metodologie i narzędzia
  • Opracowywanie algorytmów, modeli danych i procesów
  • Planowanie integracji oraz tworzenie dokumentacji interfejsów
  • Wymagania :

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Full-Stack Developer (Java + Angular)
  • Znajomość Java, Spring, Hibernate
  • Znajomość JavaScript, HTML, CSS
  • Doświadczenie z Angularem
  • Język angielski na poziomie min. B2
  • Doświadczenie z mikroserwisami i chmurą Azure (mile widziane)
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B / UoP
  • Wynagrodzenie : Mid : 90- 150 PLN / h / B2B, Senior : 150- 180 PLN / h / B2B
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej z domu (Gdańsk, Warszawa, hybrydowo lub 100% zdalnie)
  • Benefity pozapłacowe : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Zgłoś tę pracę