Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu
Trenkwalder
Września, Wielkopolskie
10 d. temu
source : Lento.pl

Obowiązki : - utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń na produkcji, - nadzór nad linią produkcyjną od strony automatyki, - naprawa i parametryzacja urządzeń parku maszynowego, -

diagnostyka oraz współpraca z serwisami zewnętrznymi, - bieżąca kontrola urządzeń, - przeglądy oraz remonty z zakresu elektryki i mechaniki maszyn, urządzeń i instalacji automatyki, -

modyfikacja i modernizacja istniejących układów automatyki, - analiza awarii oraz dokumentacji, - wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych zmierzających do eliminacji awarii linii produkcyjnej.

Wymagania : - Wykształcenie w zakresie Mechaniki , Elektryki lub Automatyki, - Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie automatyki maszyn produkcyjnych (nie jest wymagane tylko w branży automotive, może być to inna branża), -

Wiedza z zakresu budowy maszyn w szczególności obwody elektryczne oraz pneumatyczne, - Min. podstawowa wiedza z zakresu programowania PLC, napędów elektrycznych, -

Umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej schematy elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, - Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV, -

Mile widziana znajomość robotów przemysłowych KUKA , ABB, FANUC oraz znajomość systemów SIEMENS SIMATIC STEP 7, WIN CC -

nie jest to warunek konieczny, jest możliwe szkolenie stanowiskowe, - Mile widziany j. angielski lub niemiecki na poziomie komunikacyjnym, aby móc działać swobodnie na systemie zaprogramowanym w maszynach produkcyjnych.

Oferujemy : - zatrudnienie bezpośrednie we firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na dłuższy okres czasu), -

system pracy 3 zmianowy (3,2,1)oraz wymagana jest dyspozycyjność do pracy w weekendy (6-14,14-22,22-6), - szkolenie stanowiskowe (z robotów przemysłowych oraz systemów), -

możliwość rozwoju zawodowego. Miejsce pracy : Września

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych