Specjalista w Dziale Obsługi Klientów Międzynarodowych
Schenker Sp. z o.o.
Rzeszów, ul. Biznesowa 9, podkarpackie, Polska
1 d. temu
source : Praca

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś.

Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności.

Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Twój zakres obowiązków :

  • bieżący kontakt i obsługa Klientów oraz Partnerów DB Schenker (kontakt telefoniczny, mailowy w języku polskim oraz angielskim) nastawiony na rozwój i podtrzymanie relacji
  • weryfikacja zleceń pod kątem obowiązujących procedur i wypracowywanie optymalnych rozwiązań dla Klienta
  • monitorowanie zleceń i nieprawidłowości
  • kwotacje i przygotowywanie ofert handlowych dla klienta
  • współpraca z innymi jednostkami firmy w kraju i zagranicą
  • proponowanie optymalnych rozwiązań Klientom oraz Partnerom DB Schenker
  • obsługa systemów informatycznych i pakietu Microsoft Office
  • współuczestnictwo w procesach optymalizacyjnych związanych z obsługą klienta
  • Nasze wymagania :

  • min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze Klienta
  • prorozwojowe nastawienie do procesów obsługi Klienta
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, min. B2
  • wymagana znajomość branży TSL oraz zagadnień z nią związanych
  • zaangażowanie, umiejętność współpracy z zespołami, komunikatywność
  • umiejętność budowania i utrzymywania profesjonalnych relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej zapewniająca realizację powierzonych zadań, dotrzymywanie terminów i zobowiązań
  • umiejętność działania według procedur oraz proponowania rozwiązań
  • To oferujemy :

  • pracę hybrydową
  • kompleksowy program wdrożeniowy
  • szkolenia wewnętrzne
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość udziału w projektach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (wolontariat)
  • udział w ciekawych projektach z zakresu obsługi Klientów i procesów
  • pracę w organizacji, która jako część globalnej sieci logistycznej ma pozycję lidera i jest zorientowana na ciągłe doskonalenie procesów
  • Zainteresowana? Zainteresowany?

    Aplikuj - Twoja decyzja dziś może być początkiem wspaniałej kariery w DB Schenker jutro.