doradca ds. kosmetyków naturalnych
Randstad
Gdańsk, Pomorskie
5 d. temu

opis stanowiska

Interesuje Cię branża kosmetyczna? Szukasz pracy z elastycznym grafikiem dostosowanym do Twoich potrzeb? Jeżeli tak, ta praca może być właśnie dla Ciebie! Obecnie dla naszego Klienta, marki która oferuje organiczne i naturalne kosmetyki, poszukujemy Doradcy klienta.

Lokalizacja : Gdańsk Lotnisko im. Lecha Wałęsy

oferujemy

  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,
  • pracę na pół etatu,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • stawkę godzinową : 22 zł brutto / h,
  • możliwość współpracy przez dłuższy okres czasu.
  • zadania

  • bieżące doradztwo klientowi,
  • promowanie kosmetyków naturalnych.
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na pół etatu,
  • mile widziany status studenta,
  • chęci do pracy i uśmiechu : )
  • Jeżeli jesteś zainteresowana / y, zachęcamy do zaaplikowania. W celu uzyskania większej ilości szczegółów, można się z nami skontaktować pod nr tel : 785 620 039.

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47