Pracownik piekarni – różne działy
WS Detachering B.V.
Bydgoszcz, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Piekarnia w Roosendaal poszukuje kandydatów do pracy na dłuższy okres czasu na różnych działach do uzgodnienia z rekruterem.

Jest to praca w systemie zmianowym oraz z możliwością pracy w weekendy. Obowiązków : Zbieranie zamówień i przygotowywanie do wysyłki Wyjmowanie pieczywa z pieca i układanie na taśmie Sprzątanie stanowisk, pojemników itp.

Inne prace pomocnicze lub produkcyjne Tego oczekujemy od Ciebie : Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 CV w języku angielskim Prawo jazdy lub prywatne zamieszkanie w Roosendaal Dostępność na dłuższy okres czasu Wysoka motywacja do pracy Dokładność w wykonywaniu swoich zadań Oferujemy Ci : Stawkę : €12,52 / cao + dodatki za zmiany Tygodniowy system wypłat Praca na długi okres czasu Internetowy profil pracownika Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne Kontrakt w języku polskim i pomoc polskiego koordynatora Transport do pracy

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku