Pomoc do gr. żłobkowej
Niepubliczny Żłobek na Targówku
Warszawa, Mazowieckie
9 d. temu
source : Lento.pl

Niepubliczny Żłobek na Targówku poszukuje pomocy opiekunki do pracy z dziećmi do lat trzech. Wymagania : rozpoczęte studia na kierunku pedagogika opiekuńczo-

wychowawcza, przedszkolna lub wczesnoszkolna, wykształcenie średnie z minimum 2 letnim doświadczeniem na stanowisku opiekuna dzieci do lat 3.

opiekunki dziecięcej, ważne zaświadczenie o niekaralności, aktualna książeczka badań sanitarnych, pogodne usposobienie, empatia, umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywność, energiczność, obowiązkowość, cierpliwość, zdolności artystyczne (mile widziane), dobra kondycja fizyczna, Szukamy osoby kochającej zabawy z małymi dziećmi.

Oferujemy : pełen etat, stabilną pracę w miłym i kameralnym zespole, elastyczne godziny pracy w godzinach 7.00-18.00, kurs z udzielania pierwszej pomocy dzieciom, inne szkolenia uzależnione od indywidualnych predyspozycji i bieżących potrzeb w podnoszeniu kwalifikacji kadry opiekuńczej, lunch, Szukamy pomocy opiekunki na pełen etat Proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz zawarcie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku