pracownik produkcji /bezpłatne dojazdy z K-Koźla i innych miejscowości
Randstad Polska
Kędzierzyn-Koźle, Polska
2 d. temu

Jeśli chcesz mieć stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju i pracować u lidera w produkcji najlepszej jakości półosi napędowych do samochodów (Mercedes), to jesteś odpowiednią osobą i czekamy właśnie na Ciebie!

Zatrudnimy na stanowisko : pracownik produkcji

Miejsce pracy : Zimna Wódka

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową ( pełne składki ZUS i płatne urlopy )
  • stabilne zatrudnienie - możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez zakład już po 6 miesiącach pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające Twojemu doświadczeniu
  • dofinansowanie do stołówki (120 zł miesięcznie)
  • bezpłatny dojazd na każdą zmianę z miejscowości : Strzelce Opolskie, Krępna, Zdzieszowice, Kędzierzyn-Koźle, Zawadzkie!
  • realne możliwości rozwoju
  • pakiet prywatnej opieki medycznej i karty sportowej w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów
  • zadania

  • proste prace produkcyjne
  • kontrola jakości produktów
  • pakowanie gotowych produktów
  • oczekujemy

  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego!
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • chęci nawiązania długotrwałej współpracy
  • Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami.

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47