Recepcjonistka w hotelu
FACHPRACA
Świlcza, Poland
19 d. temu

Pracowałaś / eś kiedyś w hotelu na stanowisku recepcjonisty? Lubisz kontakt z ludźmi? Znasz się na dokonywaniu rezerwacji, meldowaniu gości, przydzielaniu pokoi, wystawianiu i prowadzeniu rejestru faktur, przyjmowaniu płatności?

Nie przeszkadza Ci praca na zmiany? Komunikatywnie znasz język angielski? Masz doświadczenie w obsłudze programu komputerowego do rezerwacji pokoi? Zgłoś się do nas!

Agencja Pośrednictwa GRH Polska (nr licencji 16998), dla prestiżowego hotelu w Świlczy poszukuje kandydatki na stanowisko recepcjonistki.

Praca w systemie zmianowym 12-godzinnym, od poniedziałku do niedzieli (1 dzień pracy, 1 dzień wolny, 1 nocka, 2 dni wolne itd.

w godzinach 7 : 00-19 : 00 i 19 : 00-7 : 00. Umowa o pracę, wynagrodzenie 2000-3000 zł netto w zależności od doświadczenia.

Wymagane doświadczenie w pracy w recepcji hotelowej.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku