Specjalista/-ka ds. Obsługi Klienta w sklepie z odzieżą damską
Modne Duże Rozmiary
Warszawa, mazowieckie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Specjalista / -ka ds. Obsługi Klienta w sklepie z odzieżą damską

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

 • posprzedażowa telefoniczna obsługa Klientek w języku polskim i rosyjskim,
 • realizacja zagadnień reklamacyjnych w języku polskim i rosyjskim,
 • odpowiadanie na zapytania Klientek w języku polskim i rosyjskim,
 • obsługa konta na Facebooku w języku polskim i rosyjskim,
 • przyjmowanie zwrotów
 • Nasze wymagania

 • doświadczenia w telefonicznej lub stacjonarnej obsłudze Klientek w sklepie odzieżowym,
 • uprzejmości w kontaktach z innymi,
 • efektywnej organizacji pracy,
 • cierpliwości i rzetelności,
 • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie obsługi Klienta lub dziale reklamacji w sklepie internetowym.
 • To oferujemy

 • atrakcyjne wynagrodzenie na umowie zlecenie lub B2B,
 • 20 dni płatnego urlopu w roku,
 • pracę w dni powszednie w godzinach 9-17 (bez nadgodzin),
 • stabilne warunki współpracy,
 • przyjazną atmosferę pracy.
 • O nas

  Sklep internetowy z odzieżą damską ModneDuzeRozmiary.pl poszukuje kandydatek / kandydatów na stanowisko Specjalistki ds. Obsługi Klienta w języku polskim.

  Szukamy osoby lubiącej pomagać w wyborze towaru i realizacji zamówień, cierpliwej i uprzejmej.

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PASTAN Paweł Fabisiak z siedzibą w Warszawie przy ul.

  Lazurowej 4 / 144 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę / Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez PASTAN Paweł Fabisiak z siedzibą w Warszawie przy ul.

  Lazurowej 4 / 144 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. . W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail kontakt modneduzerozmiary.

  pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

  W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

  Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości : Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu przekazania danych, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu przekazania danych.

  Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu przekazania danych.

  Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku