Technolog druku
Favorite Gifts Print Europe Sp. z o.o.
Bolesławiec, dolnośląskie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Technolog druku

Miejsce pracy : Bolesławiec

Twój zakres obowiązków

 • nadzór techniczny i technologiczny nad przebiegiem procesu druku cyfrowego
 • odpowiedzialność za optymalizację procesu druku cyfrowego wraz z utrzymaniem maszyn w ciągłości ruchu
 • kontakt z zagranicznymi dostawcami maszyn
 • Nasze wymagania

 • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
 • dokładność i samodzielność w pracy
 • wiedza z zakresu druku (preferowany druk cyfrowy)
 • znajomość zagadnień z obszaru pneumatyki i automatyki
 • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
 • To oferujemy

 • umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
 • rynkowe warunki finansowe z pakietem benefitów (Medicover, Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe)
 • rynkowe wynagrodzenie
 • O nas

  Favorite Gifts Print Europe Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą od 50 lat zajmującą się sprzedażą różnego rodzaju artykułów oraz poligrafią.

  Wykonując spersonalizowany nadruk na gadżetach reklamowych, przyczyniamy się do budowania marki naszych klientów. Od 2015 roku jesteśmy obecni również w Bolesławcu, dając pracę przeszło 300 osobom.

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Favorite Gifts Print Europe Sp.

  z o.o. z siedzibą w : Strefowa 6, 59-700 Bolesławiec (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : rekrutacja fgpe.pl.

  Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : rekrutacja fgpe.pl.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku