Animator animatorka poszukiwana
Akuku
Będzin, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dzień dobry! Od lat działam w branży rozrywkowej, rozwijając firmę próbne odbudować mój team zajmujący się Animacjami dla dzieci : ) Nawiąże współpracę z miłą, uśmiechnięta, kreatywną osobą na stanowisku Animatora dla dzieci.

Osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie animacji , zabaw dla dzieci podczas urodzin, Kinder bali, imprez plenerowych, komunii, wesel etc.

Z mojej strony oferuje wsparcie w postaci materiałów niezbędnych do poprowadzenia imprezy oraz dowóz. Osoba której szukam, powinna być : -

uczciwa - zaangażowana - komunikatywna - uśmiechnięta - kreatywna - lubiące dzieci i zabawę - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, zdolności manualne ( malowanie twarzy, skrecanie balonów), książeczka Sanepid, status studenta PRACA na terenie woj śląskiego Jesteś zainteresowany / zainteresowana wyślij CV Nie zapomnij o dodaniu klauzuli rodo "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku