Stażysta/ka w Księgowości
Grupa FAMUR
Katowice, Śląskie
1 d. temu

Do Grupy FAMUR poszukujemy osoby do pracy na stanowisku : Stażysta / ka w Księgowości Miejsce pracy : Katowice SK / 2018 Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie :

 • wsparcie pracowników Działu Księgowości w wykonywanych zadaniach
 • księgowanie faktur kosztowych i materiałowych
 • ewidencja i archiwizacja dokumentów księgowych
 • wystawianie faktur
 • księgowanie wyciągów bankowych Zakres wymagań :
 • student ostatniego roku lub absolwent studiów na kierunku Finanse i Rachunkowość, ekonomia lub pokrewne
 • dostępność przynajmniej 4 dni w tygodniu
 • znajomość podstaw rachunkowości
 • dobra znajomość programu MS Office
 • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy pod presją czasu Oferujemy :
 • umowę stażową (z możliwością późniejszego zatrudnienia)
 • wynagrodzenie stażowe
 • możliwości uczenia się, zdobywania cennych doświadczeń i wysokich kwalifikacji zawodowych Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAMUR S.
 • A., z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51 w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ prosimy także o dołączenie klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAMUR S.

  A. i TDJ S.A., z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51 w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych. Informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest FAMUR S.

  A. z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51, nr KRS : 0000048716, Regon : 270641528, NIP : 6340126246. Spółka jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pani / Pana dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie FAMUR S.

  A. i TDJ S.A. na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Grupy FAMUR, który możliwy jest poprzez adres mailowy : oraz pisemnie na adres naszej siedziby z dopiskiem Inspektor Ochrony Danych .

  U Inspektora Ochrony Danych uzyska Pani / Pan informacje dot. uzgodnień między współadministratorami. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.

  Podstawą prawną przetwarzania danych jest Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679) oraz zgoda (art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679). Pani / Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego lub wycofania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Ma Pani / Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

  Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.

  Informujemy, że przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku