Pracownik magazynu ; sprzęt RTV , AGD
Crew For You
Wrocław, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Crew For You poszukuje obecnie dla swojego klienta kandydatów na stanowisko : Pracownik magazynowy Lokalizacja : Nowa Wieś Wrocławska Darmowy transport pracowniczy z Wrocławia zapewnia pracodawca.

 • Nie wymagamy doświadczenia. Obowiązki : - realizacja zamówień - kompletowanie i rozładunek sprzętu RTV, AGD - obsługa skanera - pakowanie i naklejanie etykiet - rozmieszczanie towaru w magazynie Wymagania : - sprawność fizyczna - dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym Oferujemy : - pracę na pełny etat - umowę o pracę - wynagrodzenie podstawowe 2750 zł brutto - premię frekwencyjną 550 zł brutto - możliwość pracy w nadgodzinach (płatne 150% w tygodniu, 200% w weekend) - dodatki za pracę w godzinach nocnych - premię za polecenie pracownika 400 zł brutto - możliwość wygrania biletów na mecze, koncerty, do kina - darmowe posiłki (poniedziałek : kanapka;
 • wtorek, piątek, sobota : obiad w postaci II dania) Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o wysłanie swojego cv za pośrednictwem portalu.

  Administratorem danych osobowych jest CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.

  Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych.

  Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.

  Informujemy ponadto, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych osobowych (na których przetwarzanie wyraziła Pani / wyraził Pan zgodę) do innego administratora danych.

  Ma Pani / Pan także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru oraz cofnięcie w każdym czasie - zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej cofnięciem.

  Okres retencyjności danych wynosi 6 miesięcy. W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922" - ze zdjęciem Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez CREW FOR YOU Sp.

  z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę CREW FOR YOU Sp.

  z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku