Lider zmiany - praca Bieruń - Kontroler jakości 14,5 netto
IQS
Bieruń, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma zajmująca się kontrolą jakości w branży automotive poszukuje osoby na stanowisko Lider zmiany miejsce pracy : Bieruń Szukamy osoby : -

chętnej do pracy, - posiadającej umiejętność organizacji pracy i czasu własnego, - najlepiej mającej doświadczenie w branży automotive lub w pracy przy produkcji (ale nie jest to warunek konieczny) -

z dobrą znajomością komputera Jeżeli chcesz postawić przed sobą nowe wyzwania i widzisz dla siebie przyszłość na stanowisku lidera -

zaaplikuj! Zakres obowiązków : - nadzór nad zmianą - zbieranie danych potrzebnych do wprowadzenia od systemu Proponujemy : -

umowę zlecenie na dłuższy czas - stawka 14,5 netto za godzinę - umowę zlecenie + ZUS - brak okresu testowego - wdrożenie do pracy Jeżeli jesteś zainteresowany, zaaplikuj! Informujemy, że Administratorem Pana / Pani danych osobowych jest spółka International Quick Service Polska Sp.

z o.o., z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Jasna 8, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach pod numerem KRS 0000150730, NIP 6312366317, REGON 277958168.

Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez International Quick Service Polska Sp.

z o.o. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

Pani / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego / organizacji międzynarodowej oraz nie będą profilowane.

Odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy spółki. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

W przypadku nie podania danych rekrutacja nie będzie możliwa do zrealizowania. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę International Quick Service Polska Sp.

z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE.

Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne." Jeżeli wyraża Pan / Pani chęć udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie do powyższej klauzuli : "Wyrażam zgodę do przetwarzania moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez International Quick Service Polska Sp. z o.o."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku